Bunda “Big Hood” Beige
   Bunda “Big Hood” Beige
   Bunda “Big Hood” Beige
   Bunda “Big Hood” Beige
   Bunda “Big Hood” Beige
   Bunda “Big Hood” Beige
   Bunda “Big Hood” Beige
   Bunda “Big Hood” Beige
   Bunda “Big Hood” Beige

   Bunda “Big Hood” Beige

   2 199,00 Kč
   S DPH
   Skladem

   Velikost :
   Množství
   • Made in Czech republic Made in Czech republic
   • Vlastní výroba a design! Vlastní výroba a design!
   • 14 dní na výměnu či vrácení 14 dní na výměnu či vrácení

   Zahalte se do spolehlivé ochrany a stylu s touto kvalitní EMES Big Hood softshell bundou. Tato jedinečná bunda je nejen ochranou před nepříznivým počasím, ale také zrcadlem vašich inspirací s vyšitým nápisem "CREATIVE THOUGHTS" v barvě bundy na kapuci a motivujícím poselstvím "- Go for it - Enjoy it - Dream it - Want it-" na rukávu.

   Hlavní vlastnosti:

   1. Voděodolný a Větruodolný Materiál: Tato bunda je vyrobena z vysoce kvalitního softšelového materiálu, který vás spolehlivě ochrání před větrem a lehkým deštěm. Vaše pohodlí a suchost jsou naší prioritou.

   2. Nadčasový Design s Inspirativními Detaily: S EMES Big Hood bundou budete nejen dobře chráněni, ale také skvěle vypadat. Jeho nadčasový design a vkusné detaily, včetně vyšitých nápisů v barvě bundy, ho dělají ideální volbou pro různé příležitosti.

   3. Optimální Teplotní Regulace: Díky kombinaci kvalitního materiálu a propracované konstrukce zůstanete v optimální teplotě. Bunda udržuje teplo těla a zároveň odvádí vlhkost.

   4. Pohodlná Kapuce s Inspirativním Nápisem: Kapuce této bundy je připravena vás ochránit před větrem a chladem. Navíc nese vyšitý nápis "Creative thoughts" v barvě bundy, který podtrhne vaši kreativitu.

   5. Zipové Zapínání: Bunda je vybavena kvalitním zipovým zapínáním, které vám umožňuje snadno regulovat prodyšnost a tepelnou izolaci podle aktuálních podmínek.

   6. Lokální Výroba: Jsme hrdí na to, že všechny naše nabízené produkty včetně "EMES Big Hood" bundy jsou vyráběny ve vlastní dílně v České Republice. Každý kus nese kus naší řemeslné tradice.

   7. Různé Barevné Varianty: EMES Big Hood bunda je k dispozici ve více barevných variantách, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje váš osobní styl.

   Připravte se na všechny povětrnostní podmínky s EMES Big Hood softshell bundou. Užijte si spolehlivou ochranu a stylový vzhled, který zároveň podtrhne váš osobní styl a inspiraci. Objednejte si svou vlastní EMES Big Hood bundu ještě dnes a dejte svým outdoorovým dobrodružstvím nebo každodenním aktivitám nový rozměr."

   EMES "Big Hood": Kvalitní Softshellová Bunda a Inspirativními Detaily


   Man “Big Hood” Beige

   Specifické reference

   Bunda “Big Hood” Beige

   2 199,00 Kč
   S DPH